Referencje
„Pani Iwona Marszał służyła pomocą w sprzedaży mieszkania. Wysoko cenię kulturę, zaangażowanie i profesjonalizm wykazywane w trakcie realizacji zlecenia. Szczególnie wysoko oceniam, że do podpisania umowy udało się doprowadzić w ciągu 3 miesięcy od podjęcia zlecenia. W pełni mogę polecić wszystkim zainteresowanym usługi świadczone przez biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzone przez Panią Iwonę Marszał.”
Marek Borowski, Warszawa lipiec 2019
„Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Iwona Marszał za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży 30 domów w V fazie Osiedla Konstancja zlokalizowanego w Bielawie, Konstancin-Jeziorna, w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej. Firma Globe Trade Centre S.A. z przyjemnością rekomenduje Panią Iwonę Marszał jako rzetelnego, solidnego i skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nią usług oraz o najwyższych standardach bezpieczeństwa transakcji”
Członek Zarządu GTC S.A. Jacek Wachowicz
„Zdecydowanie polecamy Panią Iwonę jako agenta nieruchomości. Swoją pracę wykonuje z pasją i 100% zaangażowaniem. Jest pomocna niemalże 24h na dobę. Wspiera na każdym etapie transakcji. Profesjonalistka. Służy radą i wsparciem w każdej sytuacji. Wykazuje się niesamowitą cierpliwością oraz widać i czuć, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Nie musieliśmy martwić się o nic. Pani Iwona służyła pomocą nawet w sprawach kredytowych. Bezkonkurencyjna. Na pewno przy każdej możliwej okazji skorzystamy z usług Pani Iwony i będziemy ją polecać wszystkim. Nie można sobie wyobrazić lepszego specjalisty w tej dziedzinie”
Martyna i Mateusz