Referencje

„Pani Iwona Marszał służyła pomocą w sprzedaży mieszkania. Wysoko cenię kulturę, zaangażowanie i profesjonalizm wykazywane w trakcie realizacji zlecenia. Szczególnie wysoko oceniam, że do podpisania umowy udało się doprowadzić w ciągu 3 miesięcy od podjęcia zlecenia. W pełni mogę polecić wszystkim zainteresowanym usługi świadczone przez biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzone przez Panią Iwonę Marszał.”
Marek Borowski, Warszawa lipiec 2019
„Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Iwona Marszał za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży 30 domów w V fazie Osiedla Konstancja zlokalizowanego w Bielawie, Konstancin-Jeziorna, w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej. Firma Globe Trade Centre S.A. z przyjemnością rekomenduje Panią Iwonę Marszał jako rzetelnego, solidnego i skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nią usług oraz o najwyższych standardach bezpieczeństwa transakcji”
Członek Zarządu GTC S.A. Jacek Wachowicz
„Zdecydowanie polecamy Panią Iwonę jako agenta nieruchomości. Swoją pracę wykonuje z pasją i 100% zaangażowaniem. Jest pomocna niemalże 24h na dobę. Wspiera na każdym etapie transakcji. Profesjonalistka. Służy radą i wsparciem w każdej sytuacji. Wykazuje się niesamowitą cierpliwością oraz widać i czuć, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Nie musieliśmy martwić się o nic. Pani Iwona służyła pomocą nawet w sprawach kredytowych. Bezkonkurencyjna. Na pewno przy każdej możliwej okazji skorzystamy z usług Pani Iwony i będziemy ją polecać wszystkim. Nie można sobie wyobrazić lepszego specjalisty w tej dziedzinie”
Martyna i Mateusz
„Polecam Panią Iwonę Marszał jako specjalistkę od wynajmu nieruchomości. Jej profesjonalizm i zaangażowanie jest widoczne na każdym etapie pracy, którą wykonuje: od momentu przygotowania oferty do wystawienia, poprzez prezentację nieruchomości, negocjacje cenowe a następnie wszelkie formalności związane z umową i przekazaniem nieruchomości najemcy. To osoba godna zaufania, której bez obaw mogę powierzyć klucze do nieruchomości. Jestem osobą zajętą i cenię sobie współpracę z agentem nieruchomości, który wykonuje szereg czynności za mnie doprowadzając w finale do wynajmu nieruchomości. Szczerze polecam współpracę z Panią Iwoną”
Agnieszka Sura
„Bardzo polecam Pana Arkadiusza Majewskiego jako specjalistę od sprzedaży nieruchomości, w naszym przypadku była to sprzedaż domu. Próbowaliśmy sprzedaż nasz dom sami przez rok a Panu Arkadiuszowi udało się tego dokonać w 3 miesiące. Jego profesjonalizm i zaangażowanie dało się odczuć na każdym etapie transakcji, którą wykonywał. Od samego początku naszej współpracy aż do momentu podpisanie aktu notarialnego był pomocny w każdej sytuacji. Pan Arkadiusz to Agent, który załatwił za mnie wszelkie formalności. Zdecydowanie Polecam Arkadiusza Majewskiego jako skutecznego agenta nieruchomości."
Bożena Jankowska
„Proces zakupu nowego domu przy udziale Pan Arkadiusza Majewskiego odbył się bardzo sprawnie.
Najpierw zainteresowało nas świetnie zrobione ogłoszenie z ładnymi zdjęciami i dokładnym opisem nieruchomości. Bardzo szybko udało nam się umówić na spotkanie i złożyć ofertę, która po pewnych negocjacjach została przyjęta. Podczas całego procesu Pan Arkadiusz z biura pośrednictwa nieruchomości Iwona Marszał Nieruchomości służył pomocą, był dostępny kiedy potrzebowaliśmy i na bieżąco opiekował się całym procesem. Dzięki temu od obejrzenia domu do otrzymania kluczy (łącznie z potwierdzeniem kredytu hipotecznego po naszej stronie) cały proces trwał tylko 2,5 miesiąca. Serdecznie polecam pomoc Pana Arkadiusza i biuro Iwona Marszał Nieruchomości."
Jacek Koźmiński, Olszewnica Stara